Regulamin Wiosennego Konkursu Fotograficznego

Kolejny już Wiosenny Konkurs Fotograficzny Hevea uważamy za otwarty !

Konkurs będzie dwuetapowy. Poniżej przedstawiamy Wam szczegółowy Regulamin:

1. Konkurs rozpoczyna się 20/03/2016 o godzinie 22:00. Organizatorem Konkursu i podmiotem odpowiedzialnym za jego przeprowadzenie jest FABRYKA MATERACÓW HEVEA s.c.

2. I Etap konkursu polega na przesłaniu na adres mailowy disney@hevea24.pl zdjęć – wykonanych osobiście lub takich do których posiadamy prawo własności lub potrafimy udokumentować, że autor zdjęcia wyraził zgodę na jego publikację.

3. Zdjęcia dotyczą tematu jak w tytule Konkursu i w treści maila musi znajdować się podpis osoby zgłaszającej oraz jej dokładny adres korespondencyjny wraz z numerem telefonu.

4.  Zgłaszający zdjęcie do Konkursu wyraża jednocześnie zgodę na nieodpłatne i wielokrotne wykorzystywanie zdjęcia w materiałach reklamowych i marketingowych Organizatora.

5. Dane adresowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane przez Organizatora wyłącznie w celach i do czasu prawidłowego przeprowadzenia i zakończenia oraz realizacji wyników Konkursu w tym przesłania nagród.

6. I Etap Konkursu zakończy się w dniu 25/03/2016 o godzinie 16:00

7. Organizator ogłosi wyniki I Etapu w dniu 25/03/2016 po godzinie 20:00 na stronie www.hevea.blog.pl/aktualnosci a następnego dnia na profilu www.facebook.com/fmhevea.

8. II Etap konkursu stanowi głosowanie na TRZY nominowane przez Organizatora zdjęcia. Głosowanie będzie prowadzone od 26/03/2016 godzina 10:00 do dnia 29/03/2016 godzina 10:00. Sumowane będą głosy oddane na profilu facebook.com/fmhevea na stronie www.hevea.blog.pl oraz na profilu plus.google.com/+heveamaterace. Miejsca I, II i III zostaną przyznane po podliczeniu głosowania i zgodnie z jego wynikami.

9. Ogłoszenie wyników II Etapu nastąpi na wszystkich 3 stronach z p.8 w dniu 29/0/2016 po godzinie 20:00.

10. Wyniki ogłoszone przez Organizatora są ostateczne i nie podlegają zmianom.

11. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z Konkursu zgłoszeń co do których istnieją uzasadnione wątpliwości w kwestii praw autorskich.

12. Nagrodą główną za zajęcie I miejsca jest zestaw KOLOROWE SNY – materac hotelowy piankowy COUNTRY GARNI w rozmiarze 80/200 lub 90/200 do ustalenia wraz z wałkiem relaksacyjnym lateksowym. Nagroda za II i III miejsce to zestaw 2 kolorowych poduszek lateksowych dziecięcych  HEVEA BABY DECO. Ponadto Organizator po zakończeniu I Etapu przyzna wyróżnienia. Ich ilość i rodzaj nagrody zostaną określone w momencie ogłoszenia wyników I Etapu.

Kochani, zatem do dzieła. Szukamy pierwszych znaków nadchodzącej wiosny! Robimy fotkę i puszczamy na disney@hevea24.pl. Nie zapominamy podać nazwiska i adresu. Warto także polubić post konkursowy na profilu FB oraz udostępnić całą zabawę dalej – na swoim profilu.

Do dzieła. Zaczynamy już dzisiaj !

 wiosenny zestaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>