Kolekcja dzianin i pokrowców Hevea cz.I

Materace w kolekcji Hevea wyróżnia jakość dzianin stosowanych do produkcji pokrowców. Co sprawia, że jakość naszych pokrowców jest tak dobrze oceniana już od lat, przez klientów w każdym wieku i różnych wymaganiach. Zachęcam do lektury kolejnych wpisów.

Pokrowiec Hevea. To najbardziej rozpoznawalny pokrowiec w naszej kolekcji. Jest dostępny prawie ze wszystkimi materacami i poduszkami kolekcji Hevea.

dzianina hevea

 

Jest śnieżno biały. Bardzo klasyczny i z charakterystycznym miękkim chwytem – ta cech jest uzyskiwana poprzez proces końcowego zmiękczania produktu. Hevea to dzianina bawełniana, zawiera  minimum 40% ekologicznej uzbeckiej bawełny. Zastosowane wysokiej jakości włókna poliestrowe uzupełniające skład dzianiny nadają jej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzianina Hevea to klasyczna baza dla antyalergicznych i oddychających pokrowców na nasze materac zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. hevea posiada certyfikaty Instytutu Włókiennictwa w Łodzi – Bezpieczny dla Dziecka i Eko-Tex IW 26.

airmax hevea materac hevea baby_krzys_activia z klinem materac junior hevea

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>