LEGOWISKO DLA PSA/KOTA HEVEA TOPPA

W ofercie naszej marki są także legowiska dla naszych najlepszych czworonożnych przyjaciół mieszkających razem z nami i umilających nam czas ;-)

hevea toppaBUDOWA: wypełnienie z antyalergicznego granulatu z pianki lateksowej z naturalnej żywicy Hevea Brasiliensis. Produkt z atestem higienicznym PZH oraz Eko-Tex.  Pokrowiec wewnętrzny poliestrowy z wypełnieniem – zaszyty na stałe. Pokrowiec zewnętrzny z tkaniny typu flausz (krótki włos) o dużej gramaturze. Pokrowiec rozpinany, taśma suwakowa ułatwiająca zdjęcie pokrowca. Przeznaczony do prania w temp. do 40C lub czyszczenia chemicznego. Tkanina z certyfikatem Eko-Tex STANDARD 100. Waga legowiska od 2 do 7 kg (w zależności od rozmiaru). Wypełnienie na bazie naturalnego lateksu gwarantuje środowisko wolne od roztoczy, grzybów, delikatny zapach lateksu odstrasza pchły a cały produkt jest antyalergiczny zarówno dla zwierząt jak i dla człowieka. Legowisko jest bardzo sprężyste, przyjemne w dotyku, trwałe i stanowi estetyczny element wyposażenia domu dla każdego prawdziwego przyjaciela zwierząt.

ZASTOSOWANIE: legowiska dla zwierząt domowych – pies, kot. Produkowane  w 3 rozmiarach: mini (dla zwierząt o wadze do 15 kg) , midi, (15-30 kg) maxi (powyżej 30kg). Maksymalne obciążenie – do 70 kg!

GWARANCJA: 2 lata na produkt.

UWAGI: Realizacja 3-7 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>